Peyman Altın Kuralları

Her zaman çok taze
Ürünlerimiz içerisine % 99.999 saflıkta azot gazı ilave edilerek koruyucu atmosferde paketliyoruz. Böylelikle ürün içerisinde bozulmaya sebep olan ve doğada % 21 oranında bulunan oksijen gazı ortamdan uzaklaştırarak ürünün raf ömrü artırıyoruz. Ayrıca gıdalarda bozulmaya sebep olan ve raf ömrünü kısaltarak kokuya sebep olan un kullanmıyoruz. Titizlikle hazırladığımız ürünleri üç katlı özel ambalajlarla paketleyerek size maksimum tazelikte sunuyoruz.

Bu tazeliğin uzun süre devam edebilmesi için, paketleri açtıktan sonra Peyman ürünlerini kapağı vakumlu ve mümkünse cam kaplarda saklamanızı öneririz. Eğer böyle bir saklama kabınız yoksa, paketlerimizin özel kilidini kullanarak ürününüzü uzun süre ilk günkü tazeliği ile kullanabilirsiniz.

Hep aynı lezzette ve kalitede
Üretimde kullandığımız hammaddelerimizin yerli olmasına özen gösteriyoruz ve sadece birinci kalite ürünleri size ulaştırıyoruz. Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olmayan hiçbir üretim ve paketlemeye izin vermiyoruz. Ürünlerimizi, hammadde alımından-üretime, paketlemeden-sevkiyata kadar tüm işlem basamaklarında Türk Gıda Kodeksine, ISO 9001, ISO 22000 ve HELAL yönetim sistemlerine uygun olarak tüketime sunuyoruz.

Hijyenik şekilde paketlenmemiş, güvenilir olmayan, ürün garantisi sunamayan markaların/işletmelerin ürünlerini tüketmeden önce defalarca düşünün. Raf ürünlerinde son kullanma tarihlerini mutlaka kontrol edin.

Güvenle tüketebilirsiniz
Ürünlerimizin hiçbir çeşidinde domuz yağı ve katkılarına yer vermiyoruz. Kızartma yağı olarak kalp damar hastalıklarına sebep olan doymuş yağları kesinlikle kullanmıyoruz. Bunun yerine doymamış yağ oranı  yüksek yağlar tercih ediyoruz.

Sağlığınız için her zaman doymamış yağ oranı yüksek olan ürünleri tercih etmeyi unutmayın. Doymuş yağ oranı yüksek ürünler tüketmeniz kalp hastalıkları ve krizi riskinizi artırmaktadır.

Hem güzeller hem de lezzetli
Kuruyemişlerimizi, son teknoloji kavurma fırınları kullanılarak, ürün deformasyonu en düşük seviyede olacak şekilde, homojen  kavruyoruz. Böylece sadece sağlıklı ve lezzetli değil aynı zamanda güzel gözüken kuruyemişler elde ediyoruz. Üstelik ar-ge’ye ve ürün geliştirmeye önem veriyoruz. Örneğin; Türkiye’nin ilk ve tek taco aromalı ayçekirdeğini biz ürettik ve yedi yıllık üretim patentine kavuştuk.

Yeni lezzetler denemekten çekinmeyin. Yakından takip ettiğimiz üretim teknolojileri ve yenilikleri sayesinde size sadece klasik değil, yenilikçi lezzetler sunmak için de çalışıyoruz. Yakın zamanda çıkacak ürünlerimiz bu çalışmanın eseri…