Milyonlarca Coca-Cola* Bu Paketlerde!

Tavsiye edilen satış fiyatı 3,00 TL olan Boş Yok Promosyonlu Çitliyo Ay Çekirdeği paketlerinin içinden çıkacak “Kazandınız!” ibareli kuponla birlikte kampanyaya katılan bir satış noktasına giderek bedava 200 ml kutu Coca-Cola veya olmadığı durumlarda alkolsüz gazlı içecek kategorisindeki muadili 200 ml kutu içecek ödülünüzü alabilirsiniz!

Tavsiye edilen satış fiyatı 2,00 TL olan promosyonlu Çitliyo Ay Çekirdeği paketlerinin içinden çıkabilecek “Kazandınız!” ibareli kuponla birlikte kampanyaya katılan bir satış noktasına giderek bedava 200ml kutu Coca-Cola veya olmadığı durumlarda alkolsüz gazlı içecek kategorisindeki muadili 200 ml kutu içecek ödülünüzü alabilirsiniz! “Tekrar Deneyiniz!” ibareli kuponlar ödül kazandırmaz.

Promosyonlar, hipermarketler ve süpermarketler hariç kampanyaya katılan satış noktalarında geçerlidir. Kampanyaya katılan satış noktalarını kampanya Tüketici Hattını arayarak öğrenebilirsiniz.

*Bu kampanya 200 ml kutu Coca Cola veya olmadığı durumlarda 200 ml kutu alkolsüz gazlı içecek kategorisindeki muadillerinde geçerlidir.

Kampanya 3 Temmuz 2017 – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya Peyman Kuruyemiş Gıda Aktariye Kimyevi Maddeler Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. 12 Kasım 2017 tarihinden sonra getirilen kuponlar veya ambalajı yırtılmış kuponlar geçersizdir.

Ödüller, kupon teslim edilmesi karşılığında verilecek olup, kuponların kaybedilmesi durumunda ödül teslimi yapılmayacaktır. Ödüllerin nakit karşılığı talep edilemez. Otomatik atım nedeniyle paketten kupon çıkmayabilir.

Bu kampanyaya Peyman çalışanları katılamaz. Katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.

Kampanya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.

Peyman, kampanyayı sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir.  Kampanya koşullarına ilişkin ayrıntılı bilgiler ve yapılan değişiklikler www.peyman.com.tr internet sitesinde duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Müşteri hizmet desteği Peyman Tüketici Hattı 0850 290 30 70  tarafından verilecektir.

ette kazanamamış olsanız da milyonlarca 200ml kutu Coca-Cola* kazanma şansınız devam ediyor. Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı 2 TL olan promosyonlu Çitliyo Ay Çekirdeği paketlerinde milyonlarca 200ml kutu Coca-Cola* hediye! İşimi şansa bırakmayayım diyorsanız tavsiye edilen tüketici fiyatı 3TL olan promosyonlu Çitliyo Ay Çekirdeği ambalajlarında BOŞ YOK!

*Kampanya 3 Temmuz – 12 Kasım 2017 tarihleri arasında 200 ml kutu Coca Cola veya olmadığı durumlarda 200 ml kutu alkolsüz gazlı içecek kategorisindeki muadillerinde geçerlidir.

Peyman, kampanyayı dilediğinde durdurma, sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan satış noktaları ve kampanya ile ilgili her türlü bilgiye, www.peyman.com.tr internet sitesinin kampanyalar sayfasından ve 0850 290 30 70 numaralı tüketici hattından erişebilirsiniz. Kampanyaya katılan herkes yukarıda yer alan şartları kabul etmiş sayılır.

Bu kupon 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir.

 

Peyman Kuruyemiş Gıda Aktariye Kimyevi Maddeler Tarım Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde Eskişehir