Kuruyemiş ve kuru meyvenin en kalitelisini, en bereketli topraklarda arıyoruz ve en iyilerini seçiyoruz. Özenle seçilen bu kuruyemişleri damak tadınıza uygun şekilde ve ustalıkla kavuruyoruz. Tam kıvamında kavrulan bu lezzetleri, özel paketinde muhafaza ederek, ilk günkü tazeliğinde size ulaşmasını sağlıyoruz. Peyman karışık kuruyemiş serisi ile her ana ve her ortama uygun bir karışım bulmak mümkün!

Peyman Klasik Karışık Kuruyemiş

TV izlerken atıştırmalık

Fındık, badem, yer fıstığı ve leblebi ile TV keyfinizi artırmak için oluşturduğumuz bu eğlenceli karışımın tatlı- tuzlu dengesini sağlamak için kuru üzümle zenginleştirdik. Peyman Klasik Karışık Kuruyemiş, sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz keyifli akşamların en lezzetli eşlikçisi olacak.

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 484
Protein - g 18,1
Yağ - g 28,4
Karbonhidrat - g 44,5
Diyet Lif - g 11,0
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 24
Süper 12

Peyman İkramlık Karışık Kuruyemiş

Çayın yanında ikramlık

İster gün içinde çay saati buluşmalarında, ister akşam çat kapı ziyaretlerde misafirlerine en güzelini sunmak isteyenler için Peyman İkramlık Karışık Kuruyemiş’i hazırladık. Geleneksel lezzetlerimizden Antep fıstığı, fındık ve yer fıstığını; badem ve kaju ile zenginleştirdik ; kabak çekirdeği ile muhabbetin keyfini artırdık. Misafirlerinizle geçireceğiniz keyifli ve lezzetli anların tadını çıkarın!

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 597
Protein - g 22,5
Yağ - g 48,6
Karbonhidrat - g 21,0
Diyet Lif - g 10,5
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 24
Süper 12

Peyman Soslu Karışık Kuruyemiş

İçecek yanında paylaşmalık

Maç izlemek, sohbet etmek, dertleşmek ya da eğlenmek..Nedeni ne olursa olsun dostlarla paylaşılan her ana keyif katması için Peyman Soslu Karışık Kuruyemiş’i hazırladık! İsli barbekü çeşnili badem, paprika çeşnili fındık, kaplamalı fıstık, barbekü soslu mısır çerezi ve taco çeşnili yer fıstığı ile buz gibi içeceklerinizin yanında aradığınız yoğun lezzet bu pakette! Bu özel karışım , baharat tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 585
Protein - g 17,7
Yağ - g 44,8
Karbonhidrat - g 22,8
Diyet Lif - g 10,0
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 24
Süper 12

Peyman Çiğ Karışık Kuruyemiş

Ara öğünlerde atıştırmalık

Gün içinde özellikle öğün aralarında vücuttaki kan şekeri düştüğü için açlık ve enerji gereksinimi hissedilir. Peyman Çiğ Karışık Kuruyemiş, içerdiği kuruyemiş ve kuru meyvelerle kan şekerini dengeler ve uzun süre tokluk sağlar. Ayrıca içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde güçlü bir antioksidandır ve metabolizmayı hızlandırmaya yardımcı olur. Sağlıklı ve dengeli beslenmeye özen gösterenler, yoğun tempoda çalışanlar ve çocuklar için her an her yerde pratik ve lezzetli bir ara öğün çözümü sunar.

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 503
Protein - g 15,7
Yağ - g 31,1
Karbonhidrat - g 41,0
Diyet Lif - g 7,8
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 24
Süper 12

Dorleo Asorti Mix

En özel karışım!

En özel kuruyemişleri belirledik ve en özel anlarınız için bir araya getirdik. İç antep fıstığı, kaju, badem ve fındıktan oluşan bu lezzetli karışım, hem kendini hem de sevdiklerini ödüllendirmek isteyenlerin favorisi olacak!

  Diğer faydalı bilgiler

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Energy - Kcal 632
Protein - g 20
Fat - g 57
Diet Fiber - g
Boy Kutu İçi Adet
Super 12