Bahçeden Mix Ailesi Yenilendi!

Bahçeden’in birbirinden çok sevilen çiğ kuruyemiş ve kuru meyveleri; günün her anında, her ihtiyacınıza cevap vermek için yenilenen karışımlarıyla Bahçeden Mix’te toplanıyor!

Bahçeden Form Mix

Formuna Dikkat Edenlerin Favorisi

Bahçeden Form Mix, içeriğindeki iç ceviz, çiğ iç kabak çekirdeği, gojiberi, gün kurusu ve vişne kurusu ile uzun süre tokluk hissi arayanlar için tasarlandı! İçerdiği diyet lifleri ve protein sayesinde glisemik indeksi düşürür, kan şekerini yavaş yavaş yükselterek uzun süre tokluk sağlar. Ara öğünler için ideal bir atıştırmalık olan Form Mix, içerdiği proteinle vücudun kas kütlesinin korunmasına yardımcı olur. Yeterli fiziksel aktivite yapamayan ancak formuna dikkat etmek isteyenler için her an her yerde pratik ara öğün çözümü sunar.

  Diğer faydalı bilgiler

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 412
Protein - g 20,6
Yağ - g 21,3
Karbonhidrat - g 39,7
Diyet Lif - g 10,2
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 20

Bahçeden Energy Mix

Kendi Küçük Enerjisi Büyük

Bahçeden Energy Mix, içeriğindeki çiğ iç fındık, çiğ kaju fıstığı, cranberry (turna yemişi) ve çiğ iç antep fıstığı ile enerji gereksinimi duyanlar için tasarlandı! Spor yapanlar, günlük yaşantısında yoğun fiziksel aktivite içinde olanlar, büyüme çağındaki çocuklar, hamile ve emziren kadınlar gibi enerji gereksinimi fazla olanlar için ideal! Vücudun enerji ihtiyacını karşılarken aynı zamanda kas yapısını koruyacak ve artıracak ölçüde protein, karbonhidrat ve yağ dağılımını sağlar. Ana öğünü atlamak zorunda olanların da güne enerjik şekilde devam etmeleri için pratik bir çözüm sunar.

  Diğer faydalı bilgiler

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 505
Protein - g 15,0
Yağ - g 34,5
Karbonhidrat - g 39,1
Diyet Lif - g 8,8
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 20

Bahçeden Antioksidan Mix

Kırmızı Meyvelerden Gelen Sağlık

Bahçeden Antioxidant Mix, içeriğindeki frenk üzümü, cranberry (turna yemişi), çiğ iç badem, çiğ iç kabak çekirdeği ve çiğ iç antep fıstığı ile hem dengeli hem sağlıklı beslenmeye özen gösterenler için tasarlandı! Bahçeden Antioxidant Mix, karışımındaki kuruyemiş ve kuru meyvelerin içerdiği antioksidan, vitamin ve mineraller sayesinde, çevresel etkenlerle aldığımız zararlı toksinlerin hücrelerde barınmasını engeller. Kolayca taşınabilecek paketiyle doğal yolla vitamin almak isteyenler için ideal bir atıştırmalık çözümü sunar!

  Diğer faydalı bilgiler

Besin Değerleri

Besin Değeri - 100 gr. Miktar
Enerji - Kcal 402
Protein - g 20,6
Yağ - g 14,7
Karbonhidrat - g 50,5
Diyet Lif - g 7,6
Boy Kutu İçi Adet
Maksi 20